| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | M6C08 IPE 130KV 180KV 260KV 320KV |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Motorlu Model | M6CO8 IPE V3.0 |
| Motor boyutu | D:72 x 31,4 mm |
| Pervane Montaj Delikleri | D:12 M3x4,D:18 M3x4.D:22 M3x4 |
| Mil Çapı | İÇ: 6 mm |
| Rulman | EZ0 696ZZ*2 |
| Kutup çifti sayısı | 14 |
| Kablo Uzunluğu | 150 mm 16# Awg(Siyah)silikon |
| Rotor Dengesi | ≤5 mg |
| Motor Dengesi | ≤10 mg |
| Motor Montaj Delikleri | D:25 M3x4 |
| Yıkıcı test | 500V |
M6C08 IPE fırçasız DC motor, 1,5-3 kg taşıma kapasitesiyle yüksek performanslı uygulamalar için tasarlanmıştır ve 6S, 8S ve 12S voltajlarını destekler. Yenilikçi 24N28P stator tasarımı, sıkı manyetik akı yoğunluğu simülasyon testlerinden geçerek optimum enerji verimliliği sağlar.