| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | M6C12 IPE V3 150KV 170KV 280KV 400KV |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Motormodel | M6C12IPE V3.0 |
| Motorgrootte | D:72 x 35,4 mm |
| Montagegaten voor propeller | D:12 M3x4, 18 M3x4. 22 M3x4 |
| Handelswijze | 696ZZ*2 |
| Asdiameter | IN: 6 mm |
| Aantal poolparen | 14 |
| Kabellengte | 150 mm 16# Awg (zwart) siliconen |
| Rotorbalans | ≤5 mg |
| Motorische balans | ≤10 mg |
| Disruptieve proef | 500 V |
De ANTIMATTER M6C12 IPE V3 borstelloze gelijkstroommotor vertegenwoordigt onze premiumlijn van krachtige motoren die speciaal zijn ontworpen voor toepassingen met meerdere rotoren. Deze motor is ontworpen voor efficiëntie met 21-24 inch rekwisieten en levert uitzonderlijke prestaties voor veeleisende luchttoepassingen.