| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | M6C12 IPE V3 150KV 170KV 280KV 400KV |
| Ceny: | Zbywalny |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Model silnika | M6C12 IPE V3.0 |
| Rozmiar silnika | D:72 x 35,4 mm |
| Otwory do mocowania śmigłowca | D12 M3x4, 18 M3x4. 22 M3x4 |
| łożyska | 696ZZ*2 |
| Średnica wału | IN: 6 mm |
| Liczba par słupów | 14 |
| Długość kabla | 150 mm 16# Awg ((Czarny) silikon |
| Równowaga wirnika | ≤ 5 mg |
| Równowaga motoryczna | ≤ 10 mg |
| Badanie zakłócające | 500 V |
ANTIMATTER M6C12 IPE V3 bezszczotkowy silnik prądu stałego reprezentuje naszą linię wysokiej wydajności silników zaprojektowanych specjalnie do zastosowań z wieloma wirnikami.Ten silnik zapewnia wyjątkową wydajność w wymagających zastosowaniach powietrznych..