| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | M6C12 IPE V3 150KV 170KV 280KV 400KV |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Motor modeli | M6C12 IPE V3.0 |
| Motor Boyutu | D:72 x 35,4 mm |
| Merdiven montaj delikleri | D:12 M3x4, 18 M3x4. 22 M3x4. |
| Yükleme | 696ZZ*2 |
| Çubuk çapı | IN: 6 mm |
| Çubuk çiftleri sayısı | 14 |
| Kablo Uzunluğu | 150 mm 16# Silikon |
| Rotor dengesi | ≤ 5 mg |
| Motor dengesi | ≤ 10 mg |
| Çarpıcı test | 500 V |
ANTIMATTER M6C12 IPE V3 fırçasız DC motorumuz, özellikle çok rotorlu uygulamalar için tasarlanmış yüksek performanslı motorlar serisini temsil ediyor.Bu motor, zorlu hava uygulamaları için olağanüstü performans sağlar..