| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | M6C12 IPE V3 150KV 170KV 280KV 400KV |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Μοντέλο κινητήρα | M6C12 IPE V3.0 |
| Μέγεθος κινητήρα | Διαστάσεις: 72 x 35,4 χλστ |
| Τρύπες στερέωσης προπέλας | D:12 M3x4, 18 M3x4. 22 M3x4 |
| Ρουλεμάν | 696ZZ*2 |
| Διάμετρος άξονα | ΣΕ: 6 mm |
| Αριθμός ζευγών πόλων | 14 |
| Μήκος καλωδίου | 150 mm 16# Awg(Μαύρη) σιλικόνη |
| Ισορροπία ρότορα | ≤5 mg |
| Ισορροπία κινητήρα | ≤10 mg |
| Ανατρεπτικό τεστ | 500 V |
Ο κινητήρας συνεχούς ρεύματος χωρίς ψήκτρες ANTIMATTER M6C12 IPE V3 αντιπροσωπεύει την κορυφαία σειρά κινητήρων υψηλής απόδοσης που έχουν σχεδιαστεί ειδικά για εφαρμογές με πολλαπλούς ρότορες. Σχεδιασμένος για απόδοση με στηρίγματα 21-24 ιντσών, αυτός ο κινητήρας προσφέρει εξαιρετική απόδοση για απαιτητικές εναέριες εφαρμογές.