| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | M9C12 IPE V3.1 100KV 110KV |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Motormodel | M9C12 IPE V3.1 |
| Motorgrootte | D:98.5 x 33,55 mm |
| Holes voor het bevestigen van de schroef | D:20 M3x4, D:23 M4x4 |
| Schachtdiameter | IN: 15 mm |
| Lagers | 6802ZZ*2 |
| Kabellengte | 50 mm 16# Awg siliconen |
| Rotorbalans | ≤ 5 mg |
| Motorische balans | ≤ 10 mg |
| Montageopeningen voor motoren | D:30 M3x4, D:40 M4x4 |
| Disruptieve test | 500 V |