| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | M9C12 IPE V3.1 100KV 110KV |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Motorlu Model | M9C12 IPE V3.1 |
| Motor Boyutu | D:98,5x33,55 mm |
| Pervane Montaj Delikleri | D:20 M3x4, D:23 M4x4 |
| Mil Çapı | İÇ: 15 mm |
| Rulman | 6802ZZ*2 |
| Kablo Uzunluğu | 50mm 16# Awg silikon |
| Rotor Dengesi | ≤5 mg |
| Motor Dengesi | ≤10 mg |
| Motor Montaj Delikleri | D:30 M3x4, D:40 M4x4 |
| Yıkıcı test | 500V |