| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | M9C12 IPE V3.1 100KV 110KV |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τροχαίο | M9C12 IPE V3.1 |
| Μέγεθος κινητήρα | Δ:98.5 x 33,55 mm |
| Τρύπες τοποθέτησης προπέλας | D:20 M3x4, D:23 M4x4 |
| Διάμετρος άξονα | IN: 15 mm |
| Κουρέματα | 6802ZZ*2 |
| Διάστημα καλωδίου | 50mm 16# Awg σιλικόνη |
| Ισορροπία του περιστροφίου | ≤ 5 mg |
| Κινητική ισορροπία | ≤ 10 mg |
| Τρύπες τοποθέτησης κινητήρα | D:30 M3x4, D:40 M4x4 |
| Διαταρακτική δοκιμή | 500 V |