| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | M9C12 IPE V3.1 100KV 110KV |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Model silnika | M9C12 IPE V3.1 |
| Rozmiar silnika | Gł.:98,5 x 33,55 mm |
| Otwory montażowe śmigła | D:20 M3x4, D:23 M4x4 |
| Średnica wału | W: 15 mm |
| Łożysko | 6802ZZ*2 |
| Długość kabla | Silikon 50mm 16# AWG |
| Równowaga wirnika | ≤5 mg |
| Równowaga silnika | ≤10 mg |
| Otwory montażowe silnika | D:30 M3x4, D:40 M4x4 |
| Przełomowy test | 500 V |