| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | KHP290A609 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Aantekening | Waarde |
|---|---|
| Spanning | DC 12V-26.2V |
| Kracht | Dynamische 4w |
| Rolhoek | -45° ≈ +45° |
| Pitch-actiebereik | -45° ≈ +100° |
| Afstand van de bewegingshoek | -140° ≈ +140° |
| Horizontale hoek jitter | ± 0,03° |
| Sensor | CMOS sensor pixel: 2 mega pixels |
| Afmetingen | φ:120 mm H:93.5 mm |
| Werkomgeving | -10°C tot +45°C / 20% tot 80% RH |
| Bewaarbare omgeving | -20°C tot +60°C / 20% tot 95% |
| Hoofdtoepassing | Luchtfotografie met drones |
| Gewicht | 200 ± 10 g |
De KHP290A609 is een geavanceerd UAV-beeldvormingssysteem dat een 1080P zichtbare-lichtcamera combineert met een 9,1mm brandpuntsafstand 640×512 thermische beeldvorming module.Deze hoge precisie drie-assige gestabiliseerde gimbal kenmerken verbeterde stabiliteitHet ondersteunt dubbele output via netwerk-IP en HDMI-interfaces.
Het systeem bevat een brede dynamische CMOS-sensor (2MP effectieve pixels) voor zichtbaar licht en een vanadiumoxide-detector voor thermische beeldvorming.vier beeld-in-beeld-modusDe bediening is beschikbaar via zowel seriële poort als netwerkinterfaces, met ondersteuning voor lokale TF-kaart dubbele opname.