| نام تجاری: | GS |
| شماره مدل: | KHP290A609 |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100 |
| ویژگی | ارزش |
|---|---|
| ولتاژ | DC 12V-26.2V |
| قدرت | 4w پویا |
| زاویه رول | -45° √ +45° |
| محدوده عمل پیچ | -45° ≈ +100° |
| محدوده عمل زاویه خم | -140° +140° |
| Jitter زاویه افقی | ±0.03° |
| سنسور | پیکسل سنسور CMOS: 2میگا پیکسل |
| ابعاد | φ:120mm H:93.5 میلی متر |
| محیط کار | -10°C تا +45°C / 20٪ تا 80٪ RH |
| محیط ذخیره شده | -20°C تا +60°C / 20٪ تا 95٪ RH |
| کاربرد اصلی | عکاسی هوایی از طریق هواپیماهای بدون سرنشین |
| وزن | 200±10g |
KHP290A609 یک سیستم تصویربرداری پیشرفته UAV است که یک دوربین نور مرئی 1080P را با یک ماژول تصویربرداری حرارتی 640 × 512 فوکال 9.1 میلی متر ترکیب می کند.این گیمبال با سه محور با دقت بالا دارای ثبات بیشتر است، اندازه فشرده، طراحی سبک وزن (200g) و مصرف انرژی کم. از خروجی دوگانه از طریق رابط های شبکه IP و HDMI پشتیبانی می کند.
این سیستم شامل یک سنسور CMOS پویا (پکسل های موثر 2MP) برای نور مرئی و یک آشکارساز اکسید واندیم برای تصویربرداری حرارتی است.چهار حالت تصویر در تصویرکنترل از طریق هر دو پورت سریالی و رابط شبکه با پشتیبانی از ضبط دوگانه کارت TF محلی در دسترس است.