| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | KHP290A609 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τετάρτη | Συνεχή 12V-26.2V |
| Δύναμη | Δυναμικό 4w |
| Γωνία κύλισης | -45° ∆ +45° |
| Πεδίο δράσης πεδίου | -45° ̇ +100° |
| Πεδίο δράσης γωνίας κλίσης | -140° ∙ +140° |
| Οριζόντια γωνία Jitter | ±0,03° |
| Αισθητήρας | Πιξέλες CMOS: 2megapixels |
| Μέγεθος | φ:120mm H:93.5mm |
| Εργασιακό περιβάλλον | -10°C έως +45°C / 20% έως 80% RH |
| Αποθηκευμένο περιβάλλον | -20°C έως +60°C / 20% έως 95% RH |
| Κύρια εφαρμογή | Αερογραφία με μη επανδρωμένο αεροσκάφος |
| Βάρος | 200±10g |
Το KHP290A609 είναι ένα προηγμένο σύστημα απεικόνισης UAV που συνδυάζει μια κάμερα ορατού φωτός 1080P με μια μονάδα θερμικής απεικόνισης εστιακού μήκους 9,1 mm 640 × 512.Αυτή η υψηλής ακρίβειας σταθεροποιημένη τρισάξονα γκιμμπάλ διαθέτει βελτιωμένη σταθερότηταΥποστηρίζει διπλή έξοδο μέσω διεπαφών IP δικτύου και HDMI.
Το σύστημα ενσωματώνει έναν ευρύ δυναμικό αισθητήρα CMOS (2MP αποτελεσματικά pixel) για ορατό φως και έναν ανιχνευτή οξειδίου του βανάδιου για θερμική απεικόνιση.τέσσερις τρόποι εικόνας-σε-εικόναΟ έλεγχος είναι διαθέσιμος τόσο μέσω σειριακής θύρας όσο και μέσω διεπαφών δικτύου, με υποστήριξη για τοπική διπλή εγγραφή κάρτας TF.