| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | KHP290A609 |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Voltaj | DC 12V-26.2V |
| Güç | Dinamik 4w |
| Yuvarlanma açısı | -45° ≈ +45° |
| Pitch Eylem Aralığı | -45° ≈ +100° |
| Yaw açısı eylem aralığı | -140°+140° |
| Yatay açı jitter | ±0,03° |
| Sensör | CMOS sensörü piksel: 2 mega piksel |
| Boyutları | φ:120mm H:93.5mm |
| Çalışma ortamı | -10°C' den +45°C' ye / %20' den %80' e RH |
| Depolama ortamı | -20°C' den +60°C' ye /% 20' den% 95' e kadar RH |
| Ana Uygulama | Drone Hava Fotoğrafçılığı |
| Ağırlık | 200±10 g |
KHP290A609, bir 1080P görünür ışık kamerası ile 9.1mm odak uzunluğu 640×512 ısı görüntüleme modülü birleştiren gelişmiş bir UAV görüntüleme sistemidir.Bu yüksek hassasiyetli üç eksenli stabilize gimbal özellikleri artan istikrar, kompakt boyut, hafif tasarım (200g) ve düşük güç tüketimi. Ağ IP ve HDMI arayüzleri üzerinden çift çıkışı destekler.
Sistem, görünür ışık için geniş dinamik bir CMOS sensörü (2MP etkili piksel) ve termal görüntüleme için bir vanadyum oksit dedektörü içerir.Dört resim içi resim modu, on sahte renkli ekran ve küresel sıcaklık ölçüm yetenekleri. Kontrol, yerel TF kartı çift kaydını destekleyerek hem seri port hem de ağ arayüzleri üzerinden kullanılabilir.