| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | AF-400S48-2K |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Maat | 148 mm (L) x 63 mm (B) x 55 mm (H) (exclusief stopcontact) |
| Gewicht | 300g |
| Stroom | 1680W-2000W |
| Invoer | 360-400Vdc |
| Uitvoer | 48Vdc/35A |
DeVastgebonden UAV-voeding A2 (400S48, 300 g)is een lichtgewicht, krachtige ingebouwde voeding ontworpen voor vastgebonden UAV-systemen. Met zijn compacte ontwerp en geavanceerde mogelijkheden voor energiebeheer zorgt de A2 voor een betrouwbare en continue stroomafgifte, waardoor de vliegtijden worden verlengd en de operationele efficiëntie wordt verhoogd.
G3, G4