| نام تجاری: | GS |
| شماره مدل: | AF-400S48-2K |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100 |
| صفت | ارزش |
|---|---|
| اندازه | 148mm (L) x 63mm (W) x 55mm (H) (به استثنای خروجی) |
| وزن | 300 گرم |
| قدرت | 1680W-2000W |
| ورودی | 360-400Vdc |
| خروجی | 48Vdc/35A |
رامنبع تغذیه پهپاد متصل A2 (400S48، 300 گرم)منبع تغذیه سواری سبک وزن و با کارایی بالا است که برای سیستم های پهپاد متصل طراحی شده است. A2 با طراحی جمع و جور و قابلیت های مدیریت توان پیشرفته خود، تحویل قابل اعتماد و مستمر توان، افزایش زمان پرواز و افزایش کارایی عملیاتی را تضمین می کند.
G3، G4