| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | AF-400S48-2K |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | 148 mm (dł.) x 63 mm (szer.) x 55 mm (wys.) (bez wylotu) |
| Waga | 300g |
| Moc | 1680 W-2000 W |
| Wejście | 360-400 V prądu stałego |
| Wyjście | 48 V prądu stałego/35 A |
TheZasilacz UAV na uwięzi A2 (400S48, 300g)to lekki, wydajny zasilacz pokładowy przeznaczony do systemów UAV na uwięzi. Dzięki kompaktowej konstrukcji i zaawansowanym możliwościom zarządzania energią, A2 zapewnia niezawodne i ciągłe dostarczanie mocy, wydłużając czas lotu i zwiększając wydajność operacyjną.
G3, G4