| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | AF-400S48-2K |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Μέγεθος | 148 mm (L) x 63 mm (W) x 55 mm (H) (χωρίς έξοδο) |
| Βάρος | 300 γραμμάρια |
| Δύναμη | 1680W-2000W |
| Εισαγωγή | 360-400Vdc |
| Αποδόσεις | 48Vdc/35A |
ΗΗλεκτρική τροφοδοσία UAV A2 (400S48, 300g)είναι μια ελαφριά, υψηλής απόδοσης ενσωματωμένη πηγή ενέργειας που έχει σχεδιαστεί για συστήματα UAV. Με το συμπαγές σχεδιασμό και τις προηγμένες δυνατότητες διαχείρισης ενέργειας,η A2 εξασφαλίζει αξιόπιστη και συνεχή παροχή ενέργειας, η οποία διευρύνει τους χρόνους πτήσης και αυξάνει τη λειτουργική αποτελεσματικότητα.
G3, G4