| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | AF-400S48-2K |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Boyut | 148 mm (U) x 63 mm (G) x 55 mm (Y) (çıkış hariç) |
| Ağırlık | 300g |
| Güç | 1680W-2000W |
| Giriş | 360-400Vdc |
| Çıkış | 48Vdc/35A |
Bağlı İHA Güç Kaynağı A2 (400S48, 300g)bağlı İHA sistemleri için tasarlanmış hafif, yüksek performanslı bir yerleşik güç kaynağıdır. Kompakt tasarımı ve gelişmiş güç yönetimi yetenekleriyle A2, güvenilir ve sürekli güç dağıtımı sağlayarak uçuş sürelerini uzatır ve operasyonel verimliliği artırır.
G3, G4