| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | V505S PRO IPE V3 150KV 170KV 270KV 320KV 380KV 420KV |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Motormodel | V505S PRO IPE V3.0 |
| Stator | Corrosiewerend |
| Motorgrootte | D:56x37,4 mm |
| Montagegaten voor propeller | D:12 M3x4, D:15 M3x4 |
| Handelswijze | EZ0 696ZZ*2 |
| Aantal poolparen | 14 |
| Kabellengte | 150 mm 16# Awg (zwart) siliconen |
| Rotorbalans | ≤5 mg |
| Motorische balans | ≤10 mg |
| Motormontagegaten | D:25M3x4 |
| Disruptieve proef | 500 V |
De V505S PRO 270KV/320KV borstelloze gelijkstroommotor is een topkeuze voor VTOL-vliegtuigtoepassingen van 8-16 kg, terwijl de V505S PRO KV150-versie optimaal vermogen biedt voor quadcopters met een startgewicht van 8-14 kg.