| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | V505S PRO IPE V3 150KV 170KV 270KV 320KV 380KV 420KV |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τροχαίο | V505S PRO IPE V3.0 |
| Στάτορας | Αντικροσιτικά |
| Μέγεθος κινητήρα | D:56 x37,4 mm |
| Τρύπες τοποθέτησης προπέλας | D12 M3x4, D15 M3x4 |
| Κουρέματα | EZ0 696ZZ*2 |
| Αριθμός ζευγαριών στύλων | 14 |
| Διάστημα καλωδίου | 150 mm 16# Awg ((Μαύρο) σιλικόνη |
| Ισορροπία του περιστροφίου | ≤ 5 mg |
| Κινητική ισορροπία | ≤ 10 mg |
| Τρύπες τοποθέτησης κινητήρα | D:25 M3x4 |
| Διαταρακτική δοκιμή | 500 V |
Ο κινητήρας συνεχούς ρεύματος χωρίς βούρτσα V505S PRO 270KV/320KV είναι η κορυφαία επιλογή για εφαρμογές αεροσκαφών VTOL 8-16kg,ενώ η έκδοση V505S PRO KV150 παρέχει τη βέλτιστη ισχύ για τετρακίνητα με βάρος απογείωσης 8-14kg.