| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | V505S PRO IPE V3 150KV 170KV 270KV 320KV 380KV 420KV |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Motor modeli | V505S PRO IPE V3.0 |
| Stator | Korozyona karşı |
| Motor boyutu | D:56 x37.4 mm |
| Merdiven montaj delikleri | D:12 M3x4, D:15 M3x4 |
| Yükleme | EZ0 696ZZ*2 |
| Çubuk çiftleri sayısı | 14 |
| Kablo Uzunluğu | 150 mm 16# Silikon |
| Rotor dengesi | ≤ 5 mg |
| Motor dengesi | ≤ 10 mg |
| Motor Montaj Delikleri | D:25 M3x4 |
| Çarpıcı test | 500 V |
V505S PRO 270KV/320KV fırçasız DC motoru, 8-16kg VTOL uçak uygulamaları için en iyi seçimdir.V505S PRO KV150 versiyonu ise 8-14 kg kalkış ağırlığındaki dörtlü uçaklar için optimal güç sağlar..