| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | V505S PRO IPE V3 150KV 170KV 270KV 320KV 380KV 420KV |
| Ceny: | Zbywalny |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Model silnika | V505S PRO IPE V3.0 |
| Stojan | Antykorozyjny |
| Rozmiar silnika | Gł.:56 x 37,4 mm |
| Otwory montażowe śmigła | D:12 M3x4, D:15 M3x4 |
| Łożysko | EZ0 696ZZ*2 |
| Liczba par biegunów | 14 |
| Długość kabla | Silikon 150 mm 16# Awg (czarny). |
| Równowaga wirnika | ≤5 mg |
| Równowaga silnika | ≤10 mg |
| Otwory montażowe silnika | D:25 M3x4 |
| Przełomowy test | 500 V |
Bezszczotkowy silnik prądu stałego V505S PRO 270KV/320KV to najlepszy wybór do zastosowań w samolotach VTOL o masie 8–16 kg, natomiast wersja V505S PRO KV150 zapewnia optymalną moc dla quadkopterów o masie startowej 8–14 kg.