| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | BSC 3115 490KV-12S 900KV-6S 1050KV-6S |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Motormodel | BSC3115 V1.0 |
| Motorgrootte | D:33,6 x 48,9 mm |
| Montagegaten voor propeller | M5 moer |
| Asdiameter | IN: 5 mm |
| Motor Aantal slots | 12N14P |
| Rotorbalans | ≤5 mg |
| Motorische balans | D:19 M3x4 |
| Kabellengte | 300 mm 18# Awg (zwart) siliconen |
De FPV borstelloze motor uit de BSC-serie is ons instapmodel, ontworpen om aan de behoeften van een breed scala aan klanten te voldoen. Het biedt een optimaal evenwicht tussen kosteneffectiviteit en compromisloze kwaliteit, waardoor het zowel geschikt is voor beginners als ervaren liefhebbers. Als u op zoek bent naar een duurzamere en esthetisch aantrekkelijkere motor van hetzelfde type, kunt u kiezen voor onze FS-serie.