| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | BSC 3115 490KV-12S 900KV-6S 1050KV-6S |
| Ceny: | Zbywalny |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Model silnika | BSC3115 V1.0 |
| Rozmiar silnika | Gł.:33,6 x 48,9 mm |
| Otwory montażowe śmigła | Nakrętka M5 |
| Średnica wału | W: 5 mm |
| Silnik Liczba gniazd | 12N14P |
| Równowaga wirnika | ≤5 mg |
| Równowaga silnika | D:19 M3x4 |
| Długość kabla | Silikon 300 mm 18# Awg (czarny). |
Bezszczotkowy silnik FPV serii BSC to nasz model podstawowy, zaprojektowany z myślą o potrzebach szerokiego grona klientów. Oferuje optymalną równowagę pomiędzy opłacalnością a bezkompromisową jakością, dzięki czemu jest odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych entuzjastów. Jeśli szukasz bardziej wytrzymałego i estetycznego silnika tego samego typu, możesz wybrać naszą serię FS.