| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | BSC 3115 490KV-12S 900KV-6S 1050KV-6S |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Motorlu Model | BSC3115 V1.0 |
| Motor boyutu | D:33,6x48,9 mm |
| Pervane Montaj Delikleri | M5 Somun |
| Mil Çapı | İÇ: 5 mm |
| Motor Yuva sayısı | 12N14P |
| Rotor Dengesi | ≤5 mg |
| Motor Dengesi | D:19 M3x4 |
| Kablo Uzunluğu | 300 mm 18# Awg(Siyah) silikon |
BSC serisi FPV fırçasız motor, geniş bir müşteri yelpazesinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış giriş seviyesi modelimizdir. Uygun maliyet ve tavizsiz kalite arasında optimal bir denge sunarak hem yeni başlayanlar hem de deneyimli meraklılar için eşit derecede uygun olmasını sağlar. Siz de aynı tipte daha dayanıklı ve estetik bir motor arıyorsanız FS serimizi tercih edebilirsiniz.