| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | WF-1000S50-16K |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Εξωτερική διάσταση | 248*223*127 χλστ |
| Τάση εισόδου | 850-1000V |
| Τάση εξόδου | 50V/320A |
| Τερματικό εισόδου | XT60 |
| Τερματικό εξόδου | Μ8 |
| Βάρος | 6500 γραμμάρια |
Σχεδιασμένο για κρίσιμες για την αποστολή εφαρμογές UAV, το WF-1000S50-16K παρέχει συνεχή ισχύ 16KW (50V/320A) από είσοδο 850-1000V DC, επιτρέποντας πτήσεις εξαιρετικά μεγάλης αντοχής για απαιτητικές εναέριες λειτουργίες.
Αυτό το τροφοδοτικό DC υψηλής τάσης είναι ειδικά προσαρμοσμένο με πλεονεκτήματα: μικρό μέγεθος, μικρό βάρος, υψηλή απόδοση (>97%) και ενσωματωμένη ψύξη με ανεμιστήρα. Ο σχεδιασμός του κελύφους αλουμινίου είναι ελαφρύς και ελκυστικός, με αδιάβροχες δυνατότητες. Χρησιμεύει ως εξαιρετικό υποκατάστατο για εισαγόμενα τροφοδοτικά μονάδας DC υψηλής τάσης.
Α: Ναι. Μπορούμε να εκτυπώσουμε το λογότυπό σας στο προϊόν.
Α: Υπό κανονικές συνθήκες, τα δείγματα θα είναι έτοιμα εντός 7 ημερών και 10-20 ημερών για παραγγελίες OEM/ODM. Η χρέωση του δείγματος και η αποστολή θα χρεωθούν.
Α: Για τακτικές παραγγελίες, μπορούμε να στείλουμε εντός 15 ημερών, για OEM/ODM, μπορούμε να στείλουμε εντός 25-45 ημερών (ανάλογα με την ποσότητα). Σε περίπτωση καθυστερήσεων, θα σας ενημερώσουμε εκ των προτέρων.
Α: Δεν υπάρχει MOQ για χονδρική (1 τεμάχιο αποδεκτό), συμπεριλαμβανομένου OEM/ODM.
A: L/C.TT100%.
Α: Επιλέγουμε πάντα την πιο οικονομική και ασφαλή επιλογή αποστολής. Ενώ έχουμε συνεργασίες με ναυτιλιακές εταιρείες, το κόστος καθορίζεται από τους μεταφορείς.
Α: Εάν πρέπει να αντικαταστήσετε τα ληφθέντα αντικείμενα, επικοινωνήστε μαζί μας εντός 7 ημερών από την παραλαβή. Τα είδη πρέπει να είναι στην αρχική τους κατάσταση και καλύπτετε τα έξοδα αποστολής επιστροφής.