| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | WF-1000S50-16K |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Dış Boyut | 248*223*127mm |
| Giriş voltajı | 850-1000V |
| Çıktı voltajı | 50V/320A |
| Giriş terminalı | XT60 |
| Çıkış terminali | M8 |
| Ağırlık | 6500 gram |
WF-1000S50-16K, görev kritik UAV uygulamaları için tasarlanmıştır ve 850-1000V DC girişinden 16KW sürekli güç (50V/320A) sağlar.zorlu hava operasyonları için ultra uzun dayanıklılık uçuşlarını mümkün kılan.
Bu yüksek voltajlı DC güç kaynağı, küçük boyut, hafif ağırlık, yüksek verimlilik (> 97%) ve yerleşik fan soğutması avantajlarıyla özel olarak özelleştirilmiştir.Alüminyum kabuk tasarımı hafif ve çekiciİthalatlı yüksek voltajlı DC modül güç kaynaklarının mükemmel bir yerine geçer.
A: Evet. Ürün üzerinde logonuzu yazdırabiliriz.
A: Normal koşullarda, örnekler 7 gün içinde hazır olur ve OEM / ODM siparişleri için 10-20 gün. Örnek ücreti ve nakliye ücretleri alınır.
A: Düzenli siparişler için, 15 gün içinde gönderebiliriz, OEM / ODM için, 25-45 gün içinde gönderebiliriz ( miktarına bağlı olarak). Gecikme durumunda, sizi önceden bilgilendireceğiz.
A: OEM/ODM dahil olmak üzere toptan satış için MOQ yoktur (1 adet kabul edilir).
A: L/C.TT%100.
A: Her zaman en ekonomik ve güvenli nakliye seçeneğini seçeriz. Nakliye şirketleriyle ortaklıklar kurarken, maliyetleri taşıyıcılar belirler.
A: Aldığınız eşyaları değiştirmeniz gerekiyorsa, alındıktan sonra 7 gün içinde bizimle iletişime geçin. Eşyaların orijinal durumda olması gerekir ve geri gönderme masraflarını karşılarsınız.