| نام تجاری: | GS |
| شماره مدل: | WF-1000S50-16K |
| مقدار تولیدی: | 1 |
| قیمت: | قابل مذاکره |
| شرایط پرداخت: | T/T |
| توانایی عرضه: | 100 |
| ابعاد بیرونی | 248*223*127mm |
| ولتاژ ورودی | 850 تا 1000 ولت |
| ولتاژ خروجی | 50V/320A |
| ترمینال ورودی | XT60 |
| ترمینال خروجی | M8 |
| وزن | ۶۵۰۰ گرم |
WF-1000S50-16K که برای برنامه های UAVهای مهم طراحی شده است، 16KW قدرت مداوم (50V/320A) را از یک ورودی 850-1000V DC ارائه می دهد.امکان پرواز های بسیار طولانی برای عملیات هوایی سخت.
این منبع برق متناوب ولتاژ بالا به طور خاص با مزایای اندازه کوچک، وزن کم، کارایی بالا (> 97٪) و خنک کننده فن داخلی سفارشی شده است.طراحی پوسته آلومینیوم سبک وزن و جذاب است، با قابلیت های ضد آب. این به عنوان یک جایگزین عالی برای منابع برق ماژول DC ولتاژ بالا وارد می شود.
A: بله. ما می توانیم لوگو خود را بر روی محصول چاپ کنیم.
A: در شرایط عادی، نمونه ها در عرض 7 روز و 10-20 روز برای سفارشات OEM / ODM آماده می شوند. هزینه نمونه و حمل و نقل صورت می گیرد.
A: برای سفارشات معمولی، ما می توانیم ظرف 15 روز، برای OEM / ODM، می توانیم ظرف 25-45 روز (با توجه به کمیت) ارسال کنیم. در صورت تاخیر، ما شما را از قبل مطلع می کنیم.
ج: برای عمده فروشی (یک قطعه پذیرفته شده) MOQ وجود ندارد، از جمله OEM / ODM.
A: L/C.TT100٪
A: ما همیشه ارزان ترین و امن ترین گزینه حمل و نقل را انتخاب می کنیم. در حالی که ما با شرکت های حمل و نقل همکاری داریم، هزینه ها توسط حمل و نقل تعیین می شود.
ج: اگر شما نیاز به تعویض اقلام دریافت شده دارید، در عرض 7 روز از زمان دریافت با ما تماس بگیرید. اقلام باید در حالت اصلی باشند و هزینه های حمل و نقل را پوشش می دهید.