| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | Micro Z10TIRM |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Imager-sensor | 1/3" CMOS |
| Lens | 10x optische zoom, f=3,3~33,0 mm |
| Totaal aantal pixels | 4,08 MP |
| Object volgen | √ |
| Werkspanning | 4S ~ 6S |
| Uitvoer | micro-HDMI/IP |
| Controlemethode | PWM / UART / PPM / S.BUS / TCP |
| Lokale opslag | SD-kaart tot 128G |
| NW | 499g |
| Dimensie | 115,4*122,2*129,7mm |
| Warmtebeeldcamera | 640*512, 24 mm-lens, 25 Hz, 12 μm |
| Laserbereik | 5 ~ 1000 meter |
DeMicro Z10TIRMis een geavanceerd gimbal-camerasysteem met dubbele sensoren dat geavanceerde beeldvorming, nauwkeurige geolocatie en afstandsmetingsmogelijkheden integreert in een compacte vormfactor. Met elektro-optische (EO) en infrarood (IR) sensoren, GPS-coördinatenbepaling, een Laser Range Finder (LRF) en een focusspiegel met twee beelden, is dit apparaat op maat gemaakt voor hoogwaardige bewakings-, tracking- en richttoepassingen.