| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | Micro Z10TIRM |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Αισθητήρας απεικόνισης | 1/3 " CMOS |
| Δακτυλίδια | 10x οπτική ζουμ, f=3.3~33.0mm |
| Συνολικά pixel | 4.08MP |
| Παρακολούθηση αντικειμένων | √ |
| Δραστηριακή τάση | 4S ~ 6S |
| Αποδόσεις | μικρο HDMI / IP |
| Μέθοδος ελέγχου | ΠΔΜ / UART / PPM / S.BUS / TCP |
| Τοπική αποθήκευση | κάρτα SD έως 128G |
| Β.Δ. | 499 γραμμάρια |
| Διάσταση | 115.4*122.2*129.7mm |
| Θερμική απεικόνιση | 640*512, φακός 24 mm, 25 Hz, 12 μm |
| Πεδίο λήψης λέιζερ | 5 ~ 1000 μέτρα |
ΗΜικρο Z10TIRMείναι ένα εξελιγμένο σύστημα κάμερας διπλού αισθητήρα που ενσωματώνει προηγμένες δυνατότητες απεικόνισης, ακριβούς γεωγραφικής τοποθεσίας και μέτρησης απόστασης σε ένα συμπαγές παράγοντα μορφής.Με ηλεκτρο-οπτικούς (EO) και υπέρυθρους (IR) αισθητήρεςΗ συσκευή αυτή είναι ειδικά σχεδιασμένη για εφαρμογές υψηλής απόδοσης παρακολούθησης, παρακολούθησης και στόχευσης.