| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | Micro Z10TIRM |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Görüntüleyici sensörü | 1/3" CMOS |
| Objektif | 10x optik yakınlaştırma, f=3,3~33,0 mm |
| Toplam piksel | 4.08 MP |
| Nesne Takibi | √ |
| Çalışma voltajı | 4S~6S |
| Çıkış | mikro HDMI / IP |
| Kontrol yöntemi | PWM / UART / PPM / S.BUS / TCP |
| Yerel depolama | 128G'ye kadar SD kart |
| Kuzeybatı | 499g |
| Boyut | 115,4*122,2*129,7 mm |
| Termal görüntüleme cihazı | 640*512, 24mm lens, 25Hz, 12μm |
| Lazer aralığı | 5~1000 metre |
Mikro Z10TIRMgelişmiş görüntüleme, hassas coğrafi konum ve mesafe ölçüm özelliklerini kompakt bir form faktöründe birleştiren gelişmiş bir çift sensörlü gimbal kamera sistemidir. Elektro-optik (EO) ve kızılötesi (IR) sensörler, GPS koordinat çözümleme, Lazer Mesafe Bulucu (LRF) ve 2 görüntülü odaklama aynası ile bu cihaz, yüksek performanslı gözetim, izleme ve hedefleme uygulamaları için özel olarak tasarlanmıştır.