| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | Q30TIRM Pro |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Imager-sensor | 1/2,8" SONY-CMOS |
| Lens | 30x optische zoom, f=4,3~129 mm |
| Totaal aantal pixels | 2,13 MP |
| Object volgen | √ |
| Werkspanning | 4S ~ 6S |
| Uitvoer | 1080p micro-HDMI/IP/SDI |
| Controlemethode | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UDP |
| Lokale opslag | SD-kaart tot 128G |
| NW | 1013g |
| Dimensie | 130,6*165,1*191,3mm |
| Laserbereik | 5 ~ 3000 meter |
| Warmtebeeldcamera | 640*480, 35 mm-lens, 25 Hz, 17 μm |