| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | Q30TIRM Pro |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Czujnik obrazu | 1/2.8" SONY CMOS |
| Lensy | 30x zoom optyczny, f=4,3~129mm |
| Ogółem pikseli | 2.13MP |
| Śledzenie obiektów | √ |
| Napięcie robocze | 4S ~ 6S |
| Produkcja | 1080p mikro HDMI / IP / SDI |
| Metoda kontroli | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UDP |
| Lokalne przechowywanie | Karta SD do 128G |
| Północny Zachód. | 1013 g |
| Wymiar | 130.6*165.1*191.3mm |
| Zakres lasera | 5 ~ 3000 metrów |
| Urządzenie do obrazowania termicznego | 640*480, soczewka 35 mm, 25 Hz, 17 μm |