| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | Q30TIRM Pro |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Görüntüleyici sensörü | 1/2,8" SONY CMOS |
| Objektif | 30x optik yakınlaştırma, f=4,3~129 mm |
| Toplam piksel | 2.13MP |
| Nesne Takibi | √ |
| Çalışma voltajı | 4S~6S |
| Çıkış | 1080p mikro HDMI / IP / SDI |
| Kontrol yöntemi | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UDP |
| Yerel depolama | 128G'ye kadar SD kart |
| Kuzeybatı | 1013g |
| Boyut | 130,6*165,1*191,3 mm |
| Lazer aralığı | 5~3000 metre |
| Termal görüntüleme cihazı | 640*480, 35mm lens, 25Hz, 17μm |