| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | Q30TIRM Pro |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Αισθητήρας απεικόνισης | 1/2.8 " SONY CMOS |
| Δακτυλίδια | 30x οπτική ζουμ, f=4,3~129mm |
| Συνολικά pixel | 2.13MP |
| Παρακολούθηση αντικειμένων | √ |
| Δραστηριακή τάση | 4S ~ 6S |
| Αποδόσεις | 1080p μικρο HDMI / IP / SDI |
| Μέθοδος ελέγχου | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UDP |
| Τοπική αποθήκευση | κάρτα SD έως 128G |
| Β.Δ. | 1013g |
| Διάσταση | 130.6*165.1*191.3mm |
| Πεδίο λήψης λέιζερ | 5 ~ 3000 μέτρα |
| Θερμική απεικόνιση | 640*480, φακός 35mm, 25Hz, 17μm |