| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | Q40TIR |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Imager-sensor | 1/2,3" Panasonic-CMOS |
| Lens | f=4,08~81,6 mm |
| Zoom | 20x optische zoom, iA-zoom 25x(4k) |
| Totaal aantal pixels | 25,90 MP |
| Warmtebeeldcamera | 640*480, 50 mm-lens, 25 Hz, 17 μm |
| Object volgen | √ |
| Werkspanning | 4S ~ 6S |
| Uitvoer | 1080p micro-HDMI/IP/SDI |
| Controlemethode | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UD |
| Lokale opslag | SD-kaart tot 128G |
| NW | 1547g |
| Dimensie | 153,8*169,6*235,1mm |
Een krachtige gimbalcamera met dubbele sensor, ontworpen voor toepassingen op het gebied van bewaking, zoek- en reddingsacties, beveiliging en monitoring van wilde dieren.