| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | Q40TIR |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Czujnik obrazu | Matryca CMOS 1/2,3 cala Panasonica |
| Obiektyw | f=4,08~81,6mm |
| Brzęczenie | Zoom optyczny 20x, zoom iA 25x(4k) |
| Razem piksel | 25,90 MP |
| Kamera termowizyjna | 640*480, obiektyw 50 mm, 25 Hz, 17 μm |
| Śledzenie obiektów | √ |
| Napięcie robocze | 4S ~ 6S |
| Wyjście | MikroHDMI/IP/SDI 1080p |
| Metoda kontroli | UART/PWM/PPM/S.BUS/TCP/UD |
| Magazyn lokalny | Karta SD do 128G |
| NW | 1547g |
| Wymiar | 153,8*169,6*235,1 mm |
Wysokowydajna kamera z podwójnym czujnikiem, przeznaczona do monitoringu, poszukiwań i ratownictwa, bezpieczeństwa i monitorowania dzikiej przyrody.