| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | Q40TIR |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Αισθητήρας απεικόνισης | 1/2,3" Panasonic CMOS |
| Φακός | f=4,08~81,6mm |
| Ανίπταμαι διαγωνίως | Οπτικό ζουμ 20x, ζουμ iA 25x(4k) |
| Συνολικό pixel | 25,90MP |
| Θερμική απεικόνιση | 640*480, φακός 50mm, 25Hz, 17μm |
| Παρακολούθηση αντικειμένων | √ |
| Τάση εργασίας | 4S~6S |
| Παραγωγή | 1080p micro HDMI / IP / SDI |
| Μέθοδος ελέγχου | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UD |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD έως 128G |
| ΒΔ | 1547 γρ |
| Διάσταση | 153,8*169,6*235,1 χλστ |
Μια κάμερα gimbal με διπλό αισθητήρα υψηλής απόδοσης σχεδιασμένη για εφαρμογές επιτήρησης, έρευνας και διάσωσης, ασφάλειας και παρακολούθησης άγριας ζωής.