| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | Q40TIR |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Görüntü sensörü | 1/2.3" Panasonic CMOS |
| Lens | f=4.08~81.6mm |
| Büyüt | 20x optik zoom, iA zoom 25x ((4k) |
| Toplam piksel | 25.90MP |
| Termal görüntüleyici | 640*480, 50mm lens, 25Hz, 17μm |
| Nesne Takibi | √ |
| Çalışma voltajı | 4S~6S |
| Çıkış | 1080p mikro HDMI / IP / SDI |
| Kontrol yöntemi | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UD |
| Yerel depolama | 128G'ye kadar SD kart |
| Kuzey Batı. | 1547 g |
| Boyut | 153.8*169.6*235.1mm |
Gözlem, arama ve kurtarma, güvenlik ve vahşi yaşam izleme uygulamaları için tasarlanmış yüksek performanslı çift sensörlü bir gimbal kamerası.