| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | KHY10G207A |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Spanning | Gelijkstroom 12V-26,2V |
| Stroomverbruik | Dynamisch 6,5 W |
| Rolhoek | -45° ~ +45° |
| Hoogtehoek | -45° ~ +100° |
| Koershoek | -280° ~ +280° |
| Ondersteuningsmodus | 1080P 30 fps |
| Gewicht | 470±20g |
| DPI | 256*192 pixels |