| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | KHY10G207A |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Woltaż | DC 12 V-26,2 V |
| Zużycie energii | Dynamiczny 6,5 W |
| Kąt obrotu | -45° ~ +45° |
| Kąt nachylenia | -45° ~ +100° |
| Kąt kursu | -280° ~ +280° |
| Tryb wsparcia | 1080P 30 kl./s |
| Waga | 470±20g |
| DPI | 256*192 pikseli |