| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | KHY10G207A |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Τετάρτη | Συνεχή 12V-26.2V |
| Κατανάλωση ενέργειας | Δυναμική ισχύς 6,5 W |
| Γωνία κύλισης | -45° ∙ +45° |
| Γωνία κλίσης | -45° ∙ +100° |
| Γωνία πορείας | -280° ± +280° |
| Τρόπος υποστήριξης | 1080p 30fps |
| Βάρος | 470±20g |
| ΔΠΙ | 256*192 pixel |