| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | KHY10G207A |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Gerilim | DC 12V-26.2V |
| Güç Tüketimi | Dinamik 6,5W |
| Yuvarlanma Açısı | -45° ~ +45° |
| Adım Açısı | -45° ~ +100° |
| Rota Açısı | -280° ~ +280° |
| Destek Modu | 1080P 30fps |
| Ağırlık | 470±20g |
| DPI | 256*192 piksel |