| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | Q10TIR-35 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Imager-sensor | 1/3" SONY-CMOS |
| Lens | 10x optische zoom, f=3,3~33 mm |
| Totaal aantal pixels | 4,08 MP |
| Object volgen | √ |
| Werkspanning | 4S ~ 6S |
| Uitvoer | 1080p micro-HDMI/IP |
| Controlemethode | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UDP |
| Lokale opslag | SD-kaart tot 128G |
| NW | 692g |
| Dimensie | 112,8*123,1*164,1mm |
| Warmtebeeldcamera | 640*480, 35 mm-lens, 25 Hz, 17 μm |
10x EO + IR Dual-Sensor Object Tracking Gimbal-camera
De Q10TIR-35 is een geavanceerde pan-tilt-camera met dubbele sensor, ontworpen voor het uiterst nauwkeurig volgen van objecten. Dit apparaat combineert foto-elektrische (EO) en infrarood (IR) sensoren om monitoring- en trackingmogelijkheden voor alle weersomstandigheden en meerdere scenario's te bieden. Dankzij de krachtige 10x optische zoom en intelligente volgfunctie is hij uitstekend geschikt voor diverse toepassingen, waaronder veiligheidsmonitoring, zoek- en reddingsoperaties, milieumonitoring en industriële inspecties.