| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | Q10TIR-35 |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
| Bağlanmak | Değer |
|---|---|
| Görüntüleyici sensörü | 1/3" SONY CMOS |
| Objektif | 10x optik yakınlaştırma, f=3,3~33 mm |
| Toplam piksel | 4.08 MP |
| Nesne Takibi | √ |
| Çalışma voltajı | 4S~6S |
| Çıkış | 1080p mikro HDMI / IP |
| Kontrol yöntemi | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UDP |
| Yerel depolama | 128G'ye kadar SD kart |
| Kuzeybatı | 692g |
| Boyut | 112,8*123,1*164,1 mm |
| Termal görüntüleme cihazı | 640*480, 35mm lens, 25Hz, 17μm |
10x EO + IR Çift Sensörlü Nesne Takip Gimbal Kamera
Q10TIR-35, yüksek hassasiyetli nesne takibi için tasarlanmış gelişmiş bir çift sensörlü pan tilt kamerasıdır. Bu cihaz, her türlü hava koşulunda, çok senaryolu izleme ve izleme yetenekleri sağlamak için fotoelektrik (EO) ve kızılötesi (IR) sensörleri birleştirir. Güçlü 10x optik yakınlaştırma ve akıllı izleme işlevi, onu güvenlik izleme, arama ve kurtarma operasyonları, çevresel izleme ve endüstriyel denetimler dahil olmak üzere çeşitli uygulamalarda olağanüstü kılar.