| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | Q10TIR-35 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
| Ιδιότης | Αξία |
|---|---|
| Αισθητήρας απεικόνισης | 1/3" SONY CMOS |
| Φακός | 10x οπτικό ζουμ, f=3,3~33mm |
| Συνολικό pixel | 4,08MP |
| Παρακολούθηση αντικειμένων | √ |
| Τάση εργασίας | 4S~6S |
| Παραγωγή | 1080p micro HDMI / IP |
| Μέθοδος ελέγχου | UART / PWM / PPM / S.BUS / TCP / UDP |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD έως 128G |
| ΒΔ | 692 γρ |
| Διάσταση | 112,8*123,1*164,1 χλστ |
| Θερμική απεικόνιση | 640*480, φακός 35mm, 25Hz, 17μm |
Κάμερα Gimbal παρακολούθησης αντικειμένων 10x EO + IR διπλού αισθητήρα
Η Q10TIR-35 είναι μια προηγμένη κάμερα με κλίση διπλού αισθητήρα σχεδιασμένη για παρακολούθηση αντικειμένων υψηλής ακρίβειας. Αυτή η συσκευή συνδυάζει φωτοηλεκτρικούς (EO) και υπέρυθρους (IR) αισθητήρες για να παρέχει δυνατότητες παρακολούθησης και παρακολούθησης παντός καιρού, πολλαπλών σεναρίων. Το ισχυρό οπτικό ζουμ 10x και η έξυπνη λειτουργία παρακολούθησης το καθιστούν εξαιρετικό σε διάφορες εφαρμογές, όπως παρακολούθηση ασφάλειας, επιχειρήσεις έρευνας και διάσωσης, περιβαλλοντική παρακολούθηση και βιομηχανικές επιθεωρήσεις.