| Merknaam: | GS |
| Modelnummer: | H401 |
| MOQ: | 1 |
| Prijs: | Bespreekbaar |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T |
| Leveringsvermogen: | 100 |
Multirotor-drone van industriële kwaliteit met Toray 3K-koolstofvezelconstructie, ontworpen voor professionele toepassingen die een hoog laadvermogen en een langer vlieguithoudingsvermogen vereisen.
| Attribuut | Waarde |
|---|---|
| Lichaamsmateriaal | Toray 3K koolstofvezel |
| Productieproces | Vormen op hoge temperatuur en hoge druk |
| Dikte behuizing | Conventioneel 0,6 mm |
| Gewicht koffer | 1,5 kg |
| Chassis + gewicht van de elektrische uitrusting | 4,5 kg |
| Wielbasis | 1200 mm |
| Uitbreidingsgrootte | 1320 mm * 1200 mm * 470 mm |
| Opvouwbaar formaat | 460 mm * 420 mm * 470 mm |
| Grootte van het batterijcompartiment | 205 mm * 135 mm * 90 mm |
| Aanbevolen belasting | 3-5KG |
| Onbelast leven | > 70min |
| Draagvermogen van de schaal | 60KG |
| Laad een uithoudingsvermogen van 3 kg | > 60min |
| Geschikt mes | 22-24 inch |
| Bedrijfstemperatuur | -20℃~60℃ |
| Vliegsnelheid | 15 m/sec |
Deze drone van industriële kwaliteit is ontworpen voor veeleisende professionele toepassingen, waaronder: