| Nazwa marki: | GS |
| Numer modelu: | H401 |
| MOQ: | 1 |
| Ceny: | Zbywalny |
| Warunki płatności: | T/T |
| Możliwość dostaw: | 100 |
Przemysłowy dron wielowirnikowy z konstrukcją z włókna węglowego Toray 3K, przeznaczony do profesjonalnych zastosowań wymagających dużej ładowności i dłuższej wytrzymałości lotu.
| Atrybut | Wartość |
|---|---|
| Materiał korpusu | Włókno węglowe Toray 3K |
| Proces produkcyjny | Formowanie w wysokiej temperaturze i pod wysokim ciśnieniem |
| Grubość obudowy | Konwencjonalne 0,6 mm |
| Waga obudowy | 1,5 kg |
| Podwozie + masa sprzętu zasilającego | 4,5 kg |
| Rozstaw osi | 1200 mm |
| Rozmiar rozszerzenia | 1320mm*1200mm*470mm |
| Rozmiar składany | 460 mm * 420 mm * 470 mm |
| Rozmiar komory baterii | 205 mm * 135 mm * 90 mm |
| Zalecane obciążenie | 3-5 kg |
| Żywotność bez obciążenia | > 70min |
| Nośność skorupy | 60 KG |
| Załaduj wytrzymałość 3 KG | > 60min |
| Odpowiednie ostrze | 22-24 cale |
| Temperatura robocza | -20 ℃ ~ 60 ℃ |
| Prędkość lotu | 15 m/s |
Ten dron klasy przemysłowej jest przeznaczony do wymagających zastosowań profesjonalnych, w tym: