| Marka Adı: | GS |
| Model Numarası: | H401 |
| Adedi: | 1 |
| Fiyat: | Pazarlık edilebilir |
| Ödeme Şartları: | T/T |
| Tedarik Yeteneği: | 100 |
Toray 3K karbon fiber yapısı ile endüstriyel sınıflı çok rotörlü drone, ağır yük kapasitesi ve geniş uçuş dayanıklılığı gerektiren profesyonel uygulamalar için tasarlanmıştır.
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Vücut malzemesi | Toray 3K karbon lif |
| Üretim süreci | Yüksek sıcaklık ve yüksek basınçlı kalıplama |
| Kaplama kalınlığı | Geleneksel 0.6mm |
| Davayla ilgili ağırlık | 1.5KG |
| Şasi + güç ekipmanı ağırlığı | 4.5KG |
| Tekerlek mesafesi | 1200 mm |
| Genişleme boyutu | 1320mm*1200mm*470mm |
| Katlama boyutu | 460mm*420mm*470mm |
| Pil bölmesi boyutu | 205mm*135mm*90mm |
| Önerilen yük | 3-5KG |
| Yüksüz yaşam süresi | > 70 dakikalık |
| Kabuk taşıma kapasitesi | 60KG |
| 3 kg yük dayanıklılığı | > 60 dakikalık |
| Uygun bıçak | 22-24 inç. |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C~60°C |
| Uçuş hızı | 15 m/s |
Bu endüstriyel düzeyde drone, zorlu profesyonel uygulamalar için tasarlanmıştır: