| Επωνυμία: | GS |
| Αριθμός Μοντέλου: | H401 |
| Ελάχιστη Ποσότητα Παραγγελίας: | 1 |
| Τιμή: | Διαπραγματεύσιμα |
| Όροι πληρωμής: | T/T |
| Δυνατότητα Προμήθειας: | 100 |
Βιομηχανικό μη επανδρωμένο μη επανδρωμένο αεροσκάφος με κατασκευή ινών άνθρακα Toray 3K, σχεδιασμένο για επαγγελματικές εφαρμογές που απαιτούν μεγάλη χωρητικότητα ωφέλιμου φορτίου και εκτεταμένη αντοχή πτήσης.
| Ειδικότητα | Αξία |
|---|---|
| Υλικό σώματος | Toray 3K ίνες άνθρακα |
| Διαδικασία παραγωγής | Σχηματισμός υψηλής θερμοκρασίας και υψηλής πίεσης |
| Δυνατότητα αποθήκευσης | Συνηθισμένο 0,6 mm |
| Βάρος της θήκης | 1.5 κιλά |
| Βάρος του πλαισίου + του εξοπλισμού ισχύος | 4.5 κιλά |
| Διαστήμα τροχών | 1200 χιλιοστά |
| Μέγεθος επέκτασης | 1320mm*1200mm*470mm |
| Μέγεθος αναδιπλώσεως | 460mm*420mm*470mm |
| Μέγεθος διαμερίσματος μπαταρίας | 205mm*135mm*90mm |
| Συνιστώμενο φορτίο | 3-5 κιλά |
| Ζωή χωρίς φορτίο | > 70 λεπτά |
| Δυνατότητα φορτίου κελύφους | 60 κιλά |
| Αντοχή φορτίου 3KG | > 60 λεπτά |
| Κατάλληλη λεπίδα | 22-24 ίντσες |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C~60°C |
| Ταχύτητα πτήσης | 15 m/s |
Αυτό το μη επανδρωμένο αεροσκάφος βιομηχανικής ποιότητας έχει σχεδιαστεί για απαιτητικές επαγγελματικές εφαρμογές, όπως: